Life is Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale

4 posters

Ići dole

Ashley Tisdale Empty Ashley Tisdale

Počalji  Cecily Sub Jan 12, 2008 8:36 pm

Ja sam odusevljena njenim prvim singlom He said She said.Jako mi se svidela pesma.A super mi je i u filmu High school musical 2 .Gledala sam samo delove filma na nternetu.Nadam se da cu uspeti da pronadjem ceo film.

Njen album Headstrong je isto super.Kome se svidela pesma He said she said,onda ce i ceo album,jer su sve pesme na taj fazon.

Ashley Tisdale Ashley-TisdaleAshley Tisdale Ashley-tisdale
Ashley Tisdale Ashley-TisdaleAshley Tisdale Ashley-tisdale
Ashley Tisdale Ashley-tisdale



Ko nema novi BRAVO,ovo je clanak o Ashley i Vanessi.
Ashley Tisdale & Vanessa Hudgens

Prijateljice ili suparnice?
Prijateljstvo Vanesse Hudgens i Ashley Tisdale je na probi...


Vanessa Hudgens & Ashley Tisdale: Ortakinje ili rivalke?

Jedna je plava, prodorna i vesela. Druga je tamnokosa, egzotične lepote i veoma šarmantna. I obe su na dobrom putu da postanu velike zvezde! Vanessa Hudgens (18 ) i Ashley Tisdale (22) već su postigle veliki uspeh. U seriji "High School Musical" ne mogu da se podnesu, ali u stvarnom životu odlično se razumeju. "Vanessa je moja najbolja drugarica. Idemo zajedno u šoping, često prenoćimo jedna kod druge i dobro se provodimo zajedno", otkriva Ashley.
Ali, njihovo prijateljstvo sad je na testu. Ashley i Vanessa postale su konkurentkinje i u drugim oblastima, a prva od njih je muzička karijera. Ashley je upravo objavila svoj prvi singl "He Said, She Said" koji je odmah dospeo na 14. mesto top-lista, a za tu pesmu snimila je hot video spot. Odlično joj je krenulo! A njena drugarica Vanessa početkom godine objavila je pesmu "Come Back To Me" koja je zauzela tek 56. mesto. Dakle, u muzici je rezultat 1:0 za Ashley. Osim toga, "HSM" zvezde rivalke su i što se tiče karijere modela i unosnih ugovora sa velikim brendovima. Ashley je zaštitno lice modne marke "Red" Marca Eckoa, namenjene cool devojkama. Ali, Vanessa je napravila bolji posao sa velikom kozmetičkom kućom "Neutrogena". Dakle, ona poentira na ovom polju i izjednačuje na 1:1! I što se tiče ljubavi, Vanessa je izvukla srećku, jer je njen dečko Zac Efron (20) prava zvezda serije "High School Musical" i odličan ulov. On je već svojim prvim filmom "Hairspray" dokazao da može biti uspešan i bez Disneyja. Ashley Tisdale zaljubila se u Jareda Murilla (19), pratećeg plesača u seriji "HMS". Njihova veza je skromna i jednostavna, bez glamura. Onda je 2:1 za Vanessu. Ali, šta donosi budućnost? Obe pregovaraju za "HNS 3", ali nijedna još nije dobila potvrdu. Posle skandala sa golišavim fotkama, Vanessa bi mogla da ispadne iz kombinacije za treći serijal. I to bi bilo 2:2. A kako će se Ashley ponašati, ako Vanessa u trećem delu više ne bude kraj nje? Hoće li iskoristiti svoju šansu i da li će to biti kraj dream-teama? Ostaje samo da sačekamo i vidimo da li će i koliko dugo potrajati ovo prijateljstvo u surovom šou-biznisu...
Cecily
Cecily
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 111
Godina : 31
Datum upisa : 10.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ashley Tisdale Empty Re: Ashley Tisdale

Počalji  blondy_cruella Sub Jan 12, 2008 10:04 pm

http://tvliveshows.com/?p=1415 tu imash HSM 2, live... A ako ti treba torent nadji na www.torrentz.com

Super je film, a nju i ne gotivim previse, za sada SmileSmileSmile
blondy_cruella
blondy_cruella
Music MixeR
Music MixeR

Broj poruka : 73
Godina : 30
Location : gde pozhelish!
Datum upisa : 10.01.2008

http://pokica.skyrock.com

Nazad na vrh Ići dole

Ashley Tisdale Empty Re: Ashley Tisdale

Počalji  Mala_Plava Ned Jan 13, 2008 8:00 pm

He said she said je definitivno zarazna pesma,kad je jednom cujes ne izlazi ti iz glave! Very Happy
Cula sam jos par nekih njenih pesama Don't toch,Not like that...I stavrno su super! Ceka je odlicna buducnost ako ovako nastavi... Wink
Nisam jos gledala delove High School Musical 2,moracu da pogledam.
Mala_Plava
Mala_Plava
Admin
Admin

Broj poruka : 118
Godina : 31
Location : Novi Sad
Datum upisa : 03.01.2008

https://lifeismusic.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ashley Tisdale Empty Re: Ashley Tisdale

Počalji  Cecily Ned Jan 13, 2008 8:45 pm

blondy_cruella ::http://tvliveshows.com/?p=1415 tu imash HSM 2, live... A ako ti treba torent nadji na www.torrentz.com

Super je film, a nju i ne gotivim previse, za sada SmileSmileSmile

OMG!!!
Hvala ti puuuuno!!!!!! Ti si stvarno carica!

E a jel vi znate da se ona smuvala sa nekim likom koji ima 19 godina???Lik je mladji od nje... affraid
Cecily
Cecily
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 111
Godina : 31
Datum upisa : 10.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ashley Tisdale Empty Re: Ashley Tisdale

Počalji  blondy_cruella Ned Jan 20, 2008 5:06 pm

ja to nisam cula... who know?
blondy_cruella
blondy_cruella
Music MixeR
Music MixeR

Broj poruka : 73
Godina : 30
Location : gde pozhelish!
Datum upisa : 10.01.2008

http://pokica.skyrock.com

Nazad na vrh Ići dole

Ashley Tisdale Empty Re: Ashley Tisdale

Počalji  ashley_tisdale Pon Feb 11, 2008 8:45 pm

Obozhawam je...ali apsolutno obozhawam !!!!! Very Happy He said she said,Goin' crazy,Not like that,We'll be 2gether... swe pjesme su extra !!! Wink
ashley_tisdale
ashley_tisdale
NooB
NooB

Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ashley Tisdale Empty Re: Ashley Tisdale

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu