Life is Music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AJS NIGRUTIN

4 posters

Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty AJS NIGRUTIN

Počalji  blondy_cruella Čet Jan 10, 2008 2:17 pm

Moj omiljeni doamci reper. Mali interview sa njim. Ako znate josh stwari o njemu, pishite

Da li si psovao kao klinac?

Nisam psovao, ali sam pravio razne gluposti. Bio sam vragolast. Nisam se tukao, niti sam bio nasilan, ali sam imao nekoliko dobrih akcija s drugarima.

Na primer?

Pobegnemo sa časa, pustimo sve ventile i česme po školi, a začepimo sve odvode za vodu. Jedno veče iskenjali smo se u školskom dvorištu, a onda smo ta govna razmazali po svim kvakama i ulazima u školu. Ujutru smo seli u dvorište pre početka časa da sačekamo reakcije. Bilo je interesantno.

Da li su te nekad uhvatili u nestašluku i da li si se uplašio zbog toga?

Nekoliko puta mi je baš bilo frka! Gađali smo Titove slike plastelinom, to je baš bilo davno, još ih nisu zamenili Slobinim slikama. Nas nekoliko je bilo okrivljeno za to, pa su nam zvali roditelje. Naravno, usledile su kazne: nema izlaska, crtaća, pecanja, plivanja.

Ti si pecaroš?

Bio sam, dok nisam provalio repovanje i pravljenje muzike na kompu. Pre toga sam pecao po okolnim kanalima u Kotežu. Jednom sam i ja bio upecan, neki lik mi je greškom zabio udicu u vrat.

Koliko si puta u životu imao probleme s milicijom?

Jednom sam bio uhapšen, još dok sam bio školarac. Obili smo školu da bismo ukrali mikroskope i da bismo prskali po školi aparatima za požar. Tad su me uhapsili, pa sam prespavao noć u samici. Skinuli su mi pertle, da se kao ne ubijem. Ujutru je ćale došao po mene.

Kako izgleda noć u samici?

Divno! Smrdi na pišaćku i na govna. Bio je dan pred Božić, smrz’o sam se k’o pička.

Kakvu si pouku izvukao iz tog doživljaja?

Rekao sam sebi posle toga da neću da imam posla s milicijom više nikad. Ćale me pitao ispred stanice: “Jesi li video gde si pogrešio?”, ja kažem: “Jesam!” Posle toga mi ništa nije rekao, samo smo otišli kući. Pouka koju sam izvukao je sledeća: “Ne treba se kačiti s milicijom za gluposti. Ako je neka velika lova u igri, onda vredi razmisliti o tome.”

Kad slušaš svoju muziku?

Retko kad slušam bilo kakvu muziku. Kad svratim kod Timbeta, on pusti nešto da piči u pozadini. Ne mogu da slušam ove nove crnce, pevaju o nekim glupostima, muka mi je od toga. Slušao sam pre neki dan sve od Discipline kičme, to je do jaja! Svoju muziku slušam dok je pravim i kad nastupam.

Da li postoji beogradska hip-hop scena?

Postoji, ali je rascepkana na ekipe.

Da li ekipa kojoj ti pripadaš ima svoje pulene?

Naravno! Bauk skvod, FTP i ekipa iz kraja Ćorava posla, to su sve gotivni klinci, koji prave gotivne tekstove i ne preseravaju se o glupostima, kao što su pištolji, kriminal i težak život. Neki od njih su nas i stigli u pravljenju matrica za pesme.

Kako pišeš tekstove za svoje pesme?

Napravim lup, pa uz muziku krenem da repujem, dakle na licu mesta.

Ko ti je konkurencija među kolegama?

Niko! Zato što ne kapiram nikoga kao konkurenciju, neka radi svako svoje.

Koliko nadimaka imaš?

Probaj da prebrojiš: Ajs Nigrutin, Ajzak, Has MC, Ajzaklija Stomaklija i Čavo Ledeni. Čavo mi je nadimak iz srednje škole.

U koju si srednju školu išao?

U saobraćajnu, tačnije, saobraćajne, pošto sam izbačen iz one na Crvenom krstu, pa sam morao da se premestim u saobraćajnu školu u Zemunu. Po struci sam automehaničar, ali ne znam da popravljam automobile, s obzirom na to da sam na praksi isključivo bio angažovan kao donosilac piva majstorima. Bolelo ih je uvo da nam nešto pokažu, sem ako ih dodatno ne platiš.

Koliko si devojaka imao u odeljenju?

Bila je jedna riba u celoj smeni i nije bila nešto.

Kakve posledice je ostavila na tebe srednja škola bez riba?

Pa, nije baš prijatno iskustvo. Moguće da mi se u srednjoj školi razvila bujna mašta.
lim domaci rep,posebno BAD COPY, pa ewo mali interview sa Ajzakom
blondy_cruella
blondy_cruella
Music MixeR
Music MixeR

Broj poruka : 73
Godina : 30
Location : gde pozhelish!
Datum upisa : 10.01.2008

http://pokica.skyrock.com

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  NJinja Pon Jan 21, 2008 12:11 am

shabancina... ne mogu da ga smislim kao repera...
a inace imam ortaka koji ga poznaje kaze totalno se umobolno ponasa kad igra basket... kao baca rime "ajs ide ovo ono" i ide prema koshu... zlo... xD
NJinja
NJinja
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 131
Godina : 38
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  felixiveca Pon Jan 21, 2008 1:02 am

"svi misle da su marsovci zeleni a oni su ustvari metalik roza i debeli"
felixiveca
felixiveca
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi Sad glavni grad
Datum upisa : 15.01.2008

http://www.kovach.co.yu

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  123 Uto Jan 22, 2008 10:02 pm

Dekac ::shabancina... ne mogu da ga smislim kao repera...
a inace imam ortaka koji ga poznaje kaze totalno se umobolno ponasa kad igra basket... kao baca rime "ajs ide ovo ono" i ide prema koshu... zlo... xD
Ma ni ja ne mogu da smislim nas "REP"!!! I ne lazi da je takva budaletina???
123
123
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  NJinja Uto Jan 22, 2008 11:48 pm

AntraX ::
Dekac ::shabancina... ne mogu da ga smislim kao repera...
a inace imam ortaka koji ga poznaje kaze totalno se umobolno ponasa kad igra basket... kao baca rime "ajs ide ovo ono" i ide prema koshu... zlo... xD
Ma ni ja ne mogu da smislim nas "REP"!!! I ne lazi da je takva budaletina???

e buraz buraz...pogresno si me ti skapirao...nemam ja nista protiv naseg repa... Wink ja licno se bavim repom... imao sam i par nastupa... i slusam samo domaci rep...[UGLAVNOM - posto se krecem po raznim drustvima i mestima znam muziku iz svix pravaca...] al AJSa nikako ne mogu da svrstam pod rep...bar pod rep koji valja Wink
a za ovo da je tolika budala... mislim svi znamo ko je on...tako da sam ja odmax poverovao ortaku Wink
NJinja
NJinja
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 131
Godina : 38
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  123 Sre Jan 23, 2008 12:49 am

Ma ok... Ali ja stvarno ne volim nas REP preterano... Nemam pojma zasto nekako su mi isfurani.... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
123
123
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  NJinja Ned Jan 27, 2008 3:46 pm

AntraX ::Ma ok... Ali ja stvarno ne volim nas REP preterano... Nemam pojma zasto nekako su mi isfurani.... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

pa zipa ako gledas u globalu... mozes da nadjes isfurane repere...
al u underground sceni ima veoma dobrix potencijala ... i demo artista Wink
NJinja
NJinja
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 131
Godina : 38
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  123 Pon Jan 28, 2008 9:51 pm

Pa dobro to je tacno...
123
123
I am LegenD
I am LegenD

Broj poruka : 118
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty yo

Počalji  SMORtheG Ned Feb 03, 2008 5:02 pm

skupstina smrdi zagadjuje savu
izlepili plakate jebo im pas mamu

SMORtheG
Gost


Nazad na vrh Ići dole

AJS NIGRUTIN Empty Re: AJS NIGRUTIN

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu